Praca w UK

Życie wymaga poświęceń i zarabiania pieniędzy, dlatego konieczna jest dobra praca. W Polsce nie zawsze możemy zrealizować swoje oczekiwania co do pracy z porządnymi zarobkami. Dlatego niekiedy decydujemy się na  emigrację za granicę (np: do Anglii) w poszukiwania lepszych warunków. Częstym kierunkiem wybieranym przez naszych rodaków jest Anglia. Niestety w powodu panującej pandemii koronawirusa, większość środków transportu jest niedostępnych...

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów firma UK Busy bez przerwy świadczy przewozy do Anglii. Stosujemy wszelkie niezbędne środki bezpieczeństwa oraz higieny. Nasze busy są ozonowane oraz dezynfekowane po każdym kursie. Staramy się aby Państwa podróż minęła nie dość, że jak najprzyjemniej to przede wszystkim najbezpieczniej.

 

O czym należy pamiętać jadąc do Anglii podczas koronawirusa ?

Na całym obszarze UK wykryto jak do tej pory 280 000 przypadków osób zakażonych korona wirusem.

Na świecie wprowadzony został system alarmowy COVID 19 w skali od 5 do 1, jeden oznacza zupełny brak wirusa, natomiast poziom piąty to całkowita niewydolność służby zdrowia. Wielka Brytania obecnie jest na 4 poziomie.

Jednak od 1 czerwca zostały poluzowane kolejne obostrzenia. Od tego momentu można spotykać się z osobami z innych gospodarstwo domowych, oraz uprawiać sport poza swoim miejscem zamieszkania. Jednak w dalszym ciągu rząd zaleca dystans społeczny (2m) oraz dokładną higienę rąk.


Drukuj   E-mail